Nasi pacjenci




PIŁKA RĘCZNA

Agata Rol – ekstraklasa (bark, kolano)
Beata Kowalczyk – ekstraklasa, reprezentant Polski (ACL, rewizyjny ACL drugie kolano)
Karolina Konsur – ekstraklasa (ACL)
Kinga Ślusarczyk – ekstraklasa (ACL)
Barbara Hajduk – ekstraklasa, reprezentantka Polski (ACL)
Sylwia Liszewska – ekstraklasa, reprezentantka kadry Polski (ACL, rewizyjne ACL drugie kolano)
Gabriela Kornacka – ekstraklasa (ACL)
Agata Wypych – ekstraklasa, wielokrotna królowa strzelców, kadra polski (staw skokowy)
Hanna Strzałkowska – ekstraklasa, reprezentantka kadry Polski (staw skokowy)
Roman Baturin – ekstraklasa (ACL)
Joanna Waga – ekstraklasa, reprezentantka Polski (ACL rewizja)
Agnieszka Dąbrowska – ekstraklasa
Agnieszka Augustyniak – reprezentantka Polski (ACL)


PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

Grzegorz Kleszcz – wielokrotny mistrz polski, 4 miejsce na olimpiadzie w Atenach (oba barki)
Marcin Dołęga – mistrz świata, Europy, wielokrotny mistrz Polski (bark)
Krzysztof Szramiak – wicemistrz Europy, wielokrotny mistrz Polski (bark)
Arsen Kasabijew – mistrz Europy (bark)
Karol Gorczyczewski – mistrz Polski (bark)
Raul Cirekidze – mistrz Europy, wielokrotny mistrz Gruzji (bark)


PIŁKA PLAŻOWA

Bartosz Łosiak – mistrz Europy, świata, wielokrotny mistrz Polski (bark)
Bartosz Księżarek – kadra Polski (bark)
Dawid Popek – kadra Polski (kolano)
Karolina Baran – mistrzyni Europy (ACL)

KOSZYKÓWKA

Bednarek Alicja – reprezentantka Polski, ekstraklasa (ACL, bark)
Piechowicz Paweł – ekstraklasa (bark)
Agnieszka Madejska – ekstraklasa (ACL)


SIATKÓWKA

Kinga Baran – ekstraklasa (bark)
Sylwia Jędrzejczak – I liga (kolano)
Maciej Ancelewicz – ekstraklasa (bark)
Katarzyna Zaroślińska – reprezentantka Polski, ekstraklasa (kolano)
Radosław Wnuk – ekstraklasa (kolano)


SPORTY WALKI

Zatorska Agnieszka – mistrz Polski karate, trener (oba kolana)
Zbigniew Lipczyk – mistrz Polski w karate (kolano, bark)
Chwieduk Maciej – mistrz polski w karate (PCL)
Cholajda Marcin – mistrz Polski w karate (kolano)
Żelazko Michał – mistrz Polski w zapasach (kolano)
Radosław Grzybicki – mistrz polski zapasy (bark)
Andrzej Kostecki – mistrz Polski w graplinku i brazylijskim jujstu, walczył w MMA z Chalidowem (bark)


PIŁKA NOŻNA

Saganowski Marek – reprezentant Polski, ekstraklasa (kolano)
Mateusz Mak – ekstraklasa (bark)
Krzysztof Małecki – bramkarz, Korona Kielce (bark)
Krzysztof Olszewski – bramkarz, ekstraklasa (bark)


RUGBY

Merab Gabunia – ekstraklasa, reprezentant Polski (kolano)
Krzysztof Zając – ekstraklasa, reprezentant Polski (ACL dwa kolana)
Kazimierz Matczak – ekstraklasa, reprezentant Polski (dwa barki, Achilles)
Krzysztof Serafin – ekstraklasa, reprezentant Polski (kolano)
Piotr Serafin – ekstraklasa, reprezentant Polski (kolano)
Szwarc Krzysztof – ekstraklasa, reprezentant Polski (bark)
Jędrysik Marek – ekstraklasa, reprezentant Polski (ACL)

POZOSTAŁE SPORTY

Wiśniewski Michał – mistrz polski w pływaniu (ACL)
Paweł Pracownik – mistrz świata w trójboju siłowym (bark)
Tomasz Kudaszewicz – mistrz świata paralotni (bark)
Adrian Stanisławski – mistrz Polski i wielokrotny medalista mistrzostw Polski w szabli (bark)
Albert Stanisławski – mistrz Polski i wielokrotny medalista mistrzostw Polski w szabli (bark)
Pawłowska Anna – kolarstwo, mistrzyni świata (bark)
Michał Szuster – mistrz Europy, wielokrotny mistrz Polski w enduro – żużel (ACL) [po udanej rekonstrukcji ACL brat oraz operacji kolana mama mistrza]


BALET

Karolina Sasin – pierwsza solistka Opery Łódzkiej (ACL)
Julia Sadowska – solistka Opery Łódzkiej (bark)
Dominik Muśko – pierwszy solista Opery Poznańskiej (ACL)
Markos Robson De Lima Junior – solista Opery Łódzkiej (kolano)
Wiktor Dieriewianko – pierwszy solista Opery Bydgoskiej (bark)

MUZYCY

Prof. Jacek Niedziela Meira – muzyk, kompozytor (bark)
Prof. Jan Żak – muzyk (bark)
Michał Urbaniak – światowej sławy muzyk jazzowy (bark)